Windykacja - zagranica


    
 
    Nasze usługi windykacyjne nie ograniczają się jedynie do terenu Polski, posiadamy również doświadczenie w windykacji należności od podmiotów zagranicznych.
    Podstawowym problemem windykacji zagranicznej są wydumane roszczenia reklamacyjne kontrahentów. Naszym atutem jest wiedza z zakresu konwencji i umów międzynarodowych oraz norm kolizyjnych, które regulują te kwestie.
    Pomagamy firmom wykorzystać możliwości, jakie daje współpraca z podmiotami zagranicznymi, minimalizując zarazem ryzyko handlowe. Jesteśmy bowiem właściwym partnerem do przeprowadzenia skutecznych windykacji zagranicznych należności.
    Nasze działania obejmują analizę sytuacji dłużnika, jego majątku oraz możliwości odzyskania długu. Umiemy skutecznie zdobywać informacje i weryfikować dane, bo posiadamy wiedzę o europejskich systemach prawnych. Na każdym kroku uwzględniamy specyfikę kraju kontrahenta i ten sposób gwarantujemy wysoki standard windykacji.

Formuła partners of outsourcing

Formuła partners of outsourcing for firms jest jedą z metod odzyskiwania należności. Jak Państwo wiedzą, prowadzimy szkolenia m. in. z mowy ciała i budowania wizerunku, potrafimy więc czytać między wierszami. Wystraczy nam, że dłużnik powie kilka zdań, a my już potrafimy rozpoznać czy jest on typem "biedaka", "oszusta" czy "gracza". A przede wszystkim potrafimy odzyskać Państwa pieniądze, bo ciągle poszerzamy swoją wiedzę z zakresu wywierania wpływu na ludzi i, co najważniejsze, potrafimy tę wiedzę wykorzystywać w praktyce.