Public relations


  
 
    Uczestnicy naszych szkoleń zyskują świadomość ogromnego znaczenia, jakie ma dbałość o wizerunek publiczny i dobre relacje z otoczeniem. A co najważniejsze potrafią używać tej wiedzy i stosować techniki służące poprawie relacji z klientami i zwiększeniu zysków firmy.
 
   Oferujemy naszemu Klientowi wiedzę o tym jak ma zmieniać i ulepszać swoje działania związane z organizacją firmy i relacjami z otoczeniem. Wiemy jak tego dokonać, bo mamy bogate doświadczenie w zarządzaniu. Ponadto zlecenie tych działań PIFH jako firmie outsourcingowej obniży koszty wprowadzenia zmian.
 
   Nie proponujemy Państwu gadżetów reklamowych, bo to może dać każdy. My dajemy znacznie więcej. Oferujemy przemyślaną strategię budowy pozytywnych stosunków wewnątrz Państwa firmy. Bo public relations to także relacje pomiędzy pracownikami oraz pomiędzy pracownikami a pracodawcą. Wiemy, że kiedy dobrze dzieje w samym wnętrzu firmy, potrafi ona to przekazać na zewnątrz, do otoczenia, w którym działa. Pozytywna energia dobrze zarządzanej firmy emanuje na jej Klientów.
 
   Powiemy Państwu jak uniknąć błędów komunikacyjnych wewnątrz firmy. Umiemy poukładać niewłaściwe relacje. Sprawiamy, że komunikacja wchodzi na wyższy, ponadstandardowy poziom.
   Wcielamy w życie marzenia naszych Klientów o sprawnej, dobrze zarządzanej firmie, a nasza radość tworzenia, staje się ich satysfakcją.

Kumulatywne przystąpienie do długu

Kumulatywne przystąpienie do długu powodujace solidarną odpowiedzialność dłużników dopuszczalne jest na podstawie zasady swobody zawierania umów. Polega ono na przyjeciu odpowiedzialności przez osoby trzecie za dotychczasowe zobowiązania dłużnika. Podkreślić należy, iż przystępujący nie zastępuje dłużika w ramach spełnienia świadczenia, nie zostaje on także z tego zwolniony, lecz występuje wraz z nim jako solidarny współdłużnik. Następuje tutaj pomnożenie podmiotów po stronie zobowiązanej w stosunku zobowiązaniowym o niezmienionej treści. Przyspiąpienie do długu dotyczy jedynie zobowiązań już insteniejących w momencie przystąpienia - nie można przystępować do długów przyszłych, bądź warunkowych.

Umowa kumulatywnego przystąpienia do długu zawierana jest pomiędzy dotychdzacowym dłużnikiem, a przyspiępującym do długu, albo przystepującym do długu, a wierzycielem. Taka umowa nie wymaga formy szczególnej, aby wywołać skutki.

Opócz umownego przystąpienia do długu ustawodawca przewidział również ustawowe przyspiąpienie do długu. Ma to miejsce wówczas, gdy nabywca przedsiębiorstwa bądź gospodarstwa rolnego staje się dłuznikiem solidarnym w zakresie zobowiązań związanych z prowadzeniem tego przedsiębiorstwa bądź gospodastwa rolnego, bez względu na to z jakiego zdarzenia te zobowiązania powstały. Wyłączenie tej odpowiedzialności następuje jedynie gdy nabywca mimo, zachowaia naleznje staranności nie wiedział o istnieniu zobowiązania, a także ta odpowiedzialność jest ogranczona po stronie nabywcy przedsiebiorstwa, bądź gospodarstwa rolnego do jego wartości.