Windykacja - kraj


 
 
   Windykacja oferowana przez PIFH jest kompleksową obsługą należności. Obejmuje ona profesjonalne wsparcie w procesie odzyskiwania należności, którego podstawą są działania zespołu specjalistów wykorzystujących wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas długoletniej współpracy z naszymi Klientami przy realizacji ich zleceń windykacyjnych.
    Nasi specjaliści do spraw windykacji posiadają rozległą wiedzę o polskiej kulturze gospodarczej oraz o zwyczajach płatniczych panujących wśród przedsiębiorców. Dysponujemy ogromną wiedzą z zakresu wywierania wpływu na ludzi i wiemy jak przekonać dłużnika do uregulowania należności.
    Jesteśmy skuteczni, bo stosujemy nie tylko nacisk, ale przede wszystkim mamy argumenty przekonujące do podjęcia właściwych decyzji. Nie dublujemy pracy działów prawnych. Firmy, dla których pracujemy już zatrudniają prawników, więc występowanie naszej firmy w roli radcy prawnego jest zbędne. Oczywiście możemy wykonać tę pracę, ale na wyraźną prośbę Klienta.
     Formuła partners of outsourcing for firms jest jedą z metod odzyskiwania należności. Jak Państwo wiedzą, prowadzimy szkolenia m. in. z mowy ciała i budowania wizerunku, potrafimy więc czytać między wierszami. Wystraczy nam, że dłużnik powie kilka zdań, a my już potrafimy rozpoznać czy jest on typem "biedaka", "oszusta" czy "gracza". A przede wszystkim potrafimy odzyskać Państwa pieniądze, bo ciągle poszerzamy swoją wiedzę z zakresu wywierania wpływu na ludzi i, co najważniejsze, potrafimy tę wiedzę wykorzystywać w praktyce.
     Mamy wielu partnerów i przyjaciół, którzy nam pomagają w trudnych sytuacjach, dlatego też nasze efekty są lepsze od wyników innych firm.
     W ofercie naszej firmy jest również formuła odzyskiwania należności poprzez postępowanie sądowe, ale jest ono działaniem marginalnym. Pieniądze odzyskujemy inaczej.
     Wybór metody odzyskania należności zawsze dostosowujemy do indywidualnej sytuacji dłużnika. Posiadamy doświadczenie we współpracy z firmami w różnych branżach.
    Warto podjąć współpracę właśnie z nami, bo naszą cechą jest żelazna konsekwencja.
W ramach usług windykacyjnych proponujemy Państwu następujący zakres działań:
 

E-licytacja nieruchomości

W grudniu 2020 roku przyjęto nowelizację ustawy Kodeks postępowania cywilnego - dzięki niej już 2021 roku ma zostać wprowadzona elektorniczna licytacja nieruchomości.

Ma ona za zadanie przyspieszyć proces sprzedaży nieruchomości przez Komornika oraz zapewnić bezpieczeństwo dla uczestników czynności procesowych, a nawet obniżyć koszty licytacji. O licytacji ma obwiezszczać komornik sądowy na stronie Krajowej Rady Komorniczej. Przetarg nieruchomości ma trwać przez tydzień - podobnie jak przy już wprowadzonej e-licytacji ruchomości.