Windykacja - kraj


 
 
   Windykacja oferowana przez PIFH jest kompleksową obsługą należności. Obejmuje ona profesjonalne wsparcie w procesie odzyskiwania należności, którego podstawą są działania zespołu specjalistów wykorzystujących wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas długoletniej współpracy z naszymi Klientami przy realizacji ich zleceń windykacyjnych.
    Nasi specjaliści do spraw windykacji posiadają rozległą wiedzę o polskiej kulturze gospodarczej oraz o zwyczajach płatniczych panujących wśród przedsiębiorców. Dysponujemy ogromną wiedzą z zakresu wywierania wpływu na ludzi i wiemy jak przekonać dłużnika do uregulowania należności.
    Jesteśmy skuteczni, bo stosujemy nie tylko nacisk, ale przede wszystkim mamy argumenty przekonujące do podjęcia właściwych decyzji. Nie dublujemy pracy działów prawnych. Firmy, dla których pracujemy już zatrudniają prawników, więc występowanie naszej firmy w roli radcy prawnego jest zbędne. Oczywiście możemy wykonać tę pracę, ale na wyraźną prośbę Klienta.
     Formuła partners of outsourcing for firms jest jedą z metod odzyskiwania należności. Jak Państwo wiedzą, prowadzimy szkolenia m. in. z mowy ciała i budowania wizerunku, potrafimy więc czytać między wierszami. Wystraczy nam, że dłużnik powie kilka zdań, a my już potrafimy rozpoznać czy jest on typem "biedaka", "oszusta" czy "gracza". A przede wszystkim potrafimy odzyskać Państwa pieniądze, bo ciągle poszerzamy swoją wiedzę z zakresu wywierania wpływu na ludzi i, co najważniejsze, potrafimy tę wiedzę wykorzystywać w praktyce.
     Mamy wielu partnerów i przyjaciół, którzy nam pomagają w trudnych sytuacjach, dlatego też nasze efekty są lepsze od wyników innych firm.
     W ofercie naszej firmy jest również formuła odzyskiwania należności poprzez postępowanie sądowe, ale jest ono działaniem marginalnym. Pieniądze odzyskujemy inaczej.
     Wybór metody odzyskania należności zawsze dostosowujemy do indywidualnej sytuacji dłużnika. Posiadamy doświadczenie we współpracy z firmami w różnych branżach.
    Warto podjąć współpracę właśnie z nami, bo naszą cechą jest żelazna konsekwencja.
W ramach usług windykacyjnych proponujemy Państwu następujący zakres działań:
 

Wywiady gospodarcze

Wywiady gospodarcze przygotowywane przez PIFH to usługa gwarantująca naszemu Klientowi uzyskanie danych niezbędnych w podejmowaniu właściwych decyzji handlowych. Wywiad zawiera zweryfikowane informacje o kontrahentach i daje wiarygodny obraz potencjalnych partnerów handlowych. Nasze raporty tworzone są zawsze bezpośrednio po zleceniu Klienta, są więc zawsze opracowywane na podstawie najbardziej aktualnych informacji. Za każdym razem jego kształt poddawany jest wnikliwej analizie przez naszych ekspertów.