Public relations


  
 
    Uczestnicy naszych szkoleń zyskują świadomość ogromnego znaczenia, jakie ma dbałość o wizerunek publiczny i dobre relacje z otoczeniem. A co najważniejsze potrafią używać tej wiedzy i stosować techniki służące poprawie relacji z klientami i zwiększeniu zysków firmy.
 
   Oferujemy naszemu Klientowi wiedzę o tym jak ma zmieniać i ulepszać swoje działania związane z organizacją firmy i relacjami z otoczeniem. Wiemy jak tego dokonać, bo mamy bogate doświadczenie w zarządzaniu. Ponadto zlecenie tych działań PIFH jako firmie outsourcingowej obniży koszty wprowadzenia zmian.
 
   Nie proponujemy Państwu gadżetów reklamowych, bo to może dać każdy. My dajemy znacznie więcej. Oferujemy przemyślaną strategię budowy pozytywnych stosunków wewnątrz Państwa firmy. Bo public relations to także relacje pomiędzy pracownikami oraz pomiędzy pracownikami a pracodawcą. Wiemy, że kiedy dobrze dzieje w samym wnętrzu firmy, potrafi ona to przekazać na zewnątrz, do otoczenia, w którym działa. Pozytywna energia dobrze zarządzanej firmy emanuje na jej Klientów.
 
   Powiemy Państwu jak uniknąć błędów komunikacyjnych wewnątrz firmy. Umiemy poukładać niewłaściwe relacje. Sprawiamy, że komunikacja wchodzi na wyższy, ponadstandardowy poziom.
   Wcielamy w życie marzenia naszych Klientów o sprawnej, dobrze zarządzanej firmie, a nasza radość tworzenia, staje się ich satysfakcją.

Zmiany w ustawie o ogłaszaniu aktów normatywnych

Z początkiem 2012 roku weszła w życie ustawa z dnia 4 marca 2011 r. o zmianie ustawy o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych oraz niektórych innych ustaw. Ustawa wprowadza zmiany w sposobie wydawania aktów prawnych, dawny sposób papierowy zastąpi wersja elektroniczna.
Podstawę do ogłoszenia aktu normatywnego lub innego aktu prawnego z dniem 1 stycznia 2012 r. stanowi akt w formie dokumentu elektronicznego, który musi być podpisany, bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym przy pomocy kwalifikowanego certyfikatu, złożonym przez odpowiedni organ wydający akt. Jedynie Monitor Polski B, nadal będzie wydawany w formie papierowej, a jego zakup nadal będzie możliwy w odpowiednich miejscach sprzedaży w formie papierowej.
Również zbiory prawa miejscowego - wojewódzkie dzienniki urzędowe, akty prawa powiatowego czy gminnego, będą wydawane w formie elektronicznej, a organ wydający je prowadzić będzie odrębną stronę internetową w celu udostępnienia dokumentów w internecie. Natomiast Dzienniki Ustaw i Monitorów Polski będą publikowane przez Rządowe Centrum Legislacji na stronie internetowej. Akty prawne będą dostępne do pobrania nieodpłatnego tylko w formie elektronicznej na odpowiednich stronach internetowych, bądź w odpowiednich urzędach administracji rządowej czy samorządu terytorialnego.
Ustawa z dnia 4 marca 2011 r. zakłada również, że od początku 2016 roku Marszałek Sejmu przy współpracy Rządowego Centrum Legislacji i organów administracji rządowej ogłasza tekst jednolity nowelizowanej ustawy, nie rzadziej niż 12 miesięcy od momentu wejścia w życie pierwszej zmiany w ustawie. Natomiast teksty jednolity aktów normatywnych innych niż ustawa ogłasza organ właściwy do wydania aktu normatywnego, nie rzadziej niż raz na 12 miesięcy, ale w tym zakresie ustawa weszła w życie z dniem 1 stycznia 2012 roku.